Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Зусиллями Міндоходів громадянам повернуто 115 млн. грн. заборгованої зарплатні

Зусиллями Міндоходів громадянам повернуто 115 млн. грн. заборгованої зарплатні
За два місяці 2014 року за участі Міндоходів наймані працівники отримали майже 115 млн. грн. заборгованої зарплати. За рахунок цього бюджет отримав додаткових 18 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.
Переконати несумлінних роботодавців виплатити працівникам зароблені кошти вдалося під час заслуховувань на засіданнях спеціальних комісій. Крім того, понад 7,9 тис. підприємців підвищили своїм працівниками заробітну плату, до бюджету надійшло 10,5 млн. грн. податку.
Крім несвоєчасної виплати зарплатні, працівники Міндоходів під час перевірок фіксували непоодинокі випадки виплат зарплат „у конвертах”. Так, за цей період було виявлено майже 6 тис. найманих працівників, які працювали без укладання трудових угод з роботодавцем, якими до бюджету було додатково сплачено майже 3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 6,1 млн.грн. єдиного внеску.
Крім того, залучено до державної реєстрації понад 2 тис. підприємців, які працювали неофіційно, внаслідок цього до бюджету додатково сплачено 0,6 млн. грн. податків.
Загалом, відзначають аналітики Міністерства, за вказаний період під час перевірок на дотримання трудового законодавства порушення фіксувалися у 95 відс. суб’єктів господарювання. До бюджету донараховано понад 22 млн. грн. податку з урахуванням штрафних санкцій.
Категория: blog | Просмотров: 3709 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.