Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Донеччина: в результаті фінансових розслідувань державі відшкодовано збитків на 12,6 млн. грн.

Донеччина: в результаті фінансових розслідувань державі відшкодовано збитків на 12,6 млн. грн.
Протягом січня 2014 року Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Донецькій області закінчено 36 кримінальних проваджень. Сума відшкодованих за ними збитків складає 12,6 млн. грн.
Загалом в провадженні слідчих СУФР впродовж першого місяця 2014 року знаходилось 169 кримінальних проваджень. За ними накладено арешт на майно на суму 7,4 млн. грн.
Протягом січня 2014 року 5 проваджень закінчено з обвинувальним актом, 3 - спрямовано до суду для звільнення осіб, які вчинили злочини, від кримінальної відповідальності (1 – у зв’язку з повним відшкодуванням збитків та сплатою штрафних фінсанкцій). Закрито 28 кримінальних проваджень.
Начальник СУФР ГУ Міндоходів у Донецькій області Андрій Бачурін зазначає: «Ми розуміємо на скільки важливою є ефективність розслідувань податкових і митних правопорушень в стабільному та ритмічному забезпеченні бюджетів всіх рівнів. Тому посилюємо боротьбу із складними фінансовими злочинами, в тому числі завдяки аналітиці та ІТ-технологіям».
Категория: blog | Просмотров: 2090 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.