Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу буде продовжено у 2014 році

Мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу буде продовжено у 2014 році
Про це заявив Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко 11 грудня під час зустрічі з підприємцями та експертами, присвяченій обговоренню питань спрощеної системи оподаткування.
Окрім того, Міністр запевнив, що робота над спрощенням податкових і митних процедур для малого та середнього бізнесу продовжиться й у наступному році. Зокрема з 2014 року підприємці, що працюють на спрощеній системі оподаткування, отримають можливість ведення в електронному вигляді книг обліку доходів і витрат. Це дозволить автоматично на підставі даних книги подавати податкову звітність у режимі онлайн.
До того ж із 1 січня підприємці-«спрощенці» першими зможуть оцінити переваги такої новації, як сервіс електронних перевірок. Ця процедура дозволить проводити аудит бухгалтерської звітності дистанційно, не відволікаючи підприємця від його основної діяльності. З 2015 року цю можливість отримають усі представники малого та середнього бізнесу, а з 2016 року — й інші платники податків.
Категория: blog | Просмотров: 2463 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.