Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » На «Пульс» Міндоходів Донеччини звернулись 57 заявників

На «Пульс» Міндоходів Донеччини звернулись 57 заявників
За даними ГУ Міндоходів у Донецькій області протягом січня-лютого 2014 року на антикорупційний сервіс «Пульс» звернулись 57 заявників.
За податковим напрямком надійшло 53 інформації. У порівнянні з минулим роком ця цифра зросла більш ніж на 62%. Найпоширенішими були питання щодо звітності та реєстрації накладних - майже 40%. Безпосередньо антикорупційної тематики стосувалося лише 1 звернення.
Відносно митної справи з початку поточного року до «Пульсу» надійшло 4 інформації, з яких 2 – щодо затримки митного оформлення.
Нагадаємо, що поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників Міністерства доходів і зборів можна цілодобово за телефоном (044) 284-00-07.
«За допомогою прямої телефонної лінії ”Пульс”, що запроваджена для подолання корупції та упередження неякісного обслуговування підприємців, фахівці відомства не лише приймають повідомлення від громадян, а й інформують заявника про вжиті заходи», - зазначила начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вікторія Луценко.
Категория: blog | Просмотров: 3473 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.