Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » ЗАПОРОЗЬКІ КОЗАКИ В ОЧІКУВАННІ «ДРУГОГО ПРИШЕСТЯ»

ЗАПОРОЗЬКІ КОЗАКИ В ОЧІКУВАННІ «ДРУГОГО ПРИШЕСТЯ»
Нещодавно історики довели таки, що Запорозька Січ існувала на легендарній Хортиці. Традиції славетної козацької республіки й нині є головною окрасою Запорозького краю. А як же козаки? Лицарство, чесність, відданість, побратимство, прагнення служити Батьківщині, бути її захисниками – ось ті чесноти, які були й залишаються визначальними для них.
Відгриміли події Майдану, точаться бої на Донбасі, щодня справжні лицарі кладуть свої молоді голови, щоб не допустити путінських вакханалій на рідній землі. А де ж зараз головний отаман Війська запорозького низового Олександр Панченко разом зі своїми побратимами?
Він мирно поїдає українські перепічки й чекає «пришестя русского міра» на запорізькі землі, а в разі чого, його «казачкі» радо підтримають армію своїх друзів екс-зеків та допоможуть пошматувати, аби лиш «бєндерам» не дати.
Усе було б доволі смішно, якби не було трагічно констатувати, що цей «отаман» із поплічниками мають досвід отримування хабарів через погрози своєю силою і міццю, постійно проходять військові вишколи й, не забуваємо, стали однією з основних сил, які допомагали анексії Криму, за що й дістали звання «сепаратисти Криму».
Чи не слід би було б провести їх з почестями за межі Запорожжя й викинути нарешті на смітник історії, адже зрада Батьківщині – найтяжчий гріх усіх часів, а особливо, якщо це людина, яка носить військові регалії.
Якщо справді Січ таки була на Хортиці, де ж він, той лицарський дух в сучасному Запоріжжі? Де ж тоді справді українська земля, як не тут.
Категория: news, Пульс города, Новороссия, Top News, Мир, Украина, Impotant, Говорят что | Просмотров: 2343 | Добавил: Tymchenko
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.