Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Україна може припинити транзит газу з Росії

Україна може припинити транзит газу з Росії
У разі формального підходу Росії до вирішення газових питань із Україною Київ залишає за собою право відповісти російській стороні тим самим, заявляє віце-прем'єр України Юрій Бойко.

«Якщо брати суто партнерські відносини з російськими колегами, то ми завжди страхували їх в пікові періоди, коли було важливо зберегти транзит газу до Європи. І «Газпром» за рахунок нашої підтримки виконував свої контрактні зобов'язання», - сказав Ю.Бойко у суботу в Київській області, відповідаючи на запитання журналістів.

«Якщо буде такий формальний підхід із боку російських колег, ми залишаємо за собою право так само використовувати контракт тільки на закупівлю, і всю повноту відповідальності за транзит газу до Європи з боку російського «Газпрому» буде покладено тільки на них. Ми вже їм плече не підставимо, бо якщо буде формальний підхід із їхнього боку, такий самий формальний підхід буде і з нашого», - наголосив він.
Категория: news, Украина | Просмотров: 1842 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.