Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Дайте грошей

Дайте грошей

ГривнаЗменшити вилучення з бюджету міста Запоріжжя до Державного бюджету України у лютому поточного року.

 

З таким проханням звернувся голова облдержадміністрації О.Старух до 1-го заступника Міністра фінансів України І.Уманського з метою забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ обласного центру.

 

У листі, надісланому очільнику Мінфіну, викладено занепокоєння обласної влади з приводу загострення ситуації у бюджетній сфері Запоріжжя. У ньому, зокрема, говориться, що з початку року щомісячні видатки місцевих бюджетів здійснюються в межах 1/12 обсягу видатків 2009 року, і при цьому запроваджено збільшення заробітної плати окремим категоріям працівників бюджетних установ.


В умовах збільшення місячного фонду оплати праці на 5,3 млн. грн. через запровадження ряду надбавок до заробітної плати окремим категоріям працівників бюджетних установ, а також зростання видатків на оплату енергоносіїв, що пов’язано з погіршенням погодних умов, у тимчасовому розписі загального фонду міського бюджету Запоріжжя захищені статті видатків покриваються лише на 95,6 %.


У січні для недопущення кредиторської заборгованості по заробітній платі були збільшені асигнування на оплату праці за рахунок зменшення інших видатків, у тому числі,  на оплату комунальних послуг та енергоносіїв з перенесенням їх оплати на лютий.

 

З метою забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ обласна державна адміністрація звернулась з проханням зменшити обсяг коштів, що спрямовуються з бюджету міста Запоріжжя до Державного бюджету України, у лютому поточного року на суму 6,9 млн. грн.

Категория: news, Украина | Просмотров: 3216 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.