Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Обласний перинатальний центр готується до прийняття перших пацієнтів

Обласний перинатальний центр готується до прийняття перших пацієнтів
Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко провів зустріч з представником Національного проекту «Нове життя – нова якість материнства та дитинства» Іриною Романовою, а також керівниками підрядних організацій, які працюють на реконструкції обласного перинатального центру.

Реконструкція закладу відбувається в рамках реалізації національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства», який здійснюється під патронатом Президента України Віктора Януковича.

Нині у перинатальному центрі завершено першу чергу реконструкції, яка включає акушерський корпус. Затверджено поетапний план-графік здачі другої черги. Вирішено, що підрядники будуть здавати гінекологічний корпус поверх за поверхом. Узгоджено порядок проведення будівельно-монтажних робіт та монтажу обладнання. Залишок фінансування на ці роботи до кінця року складає 16,6 млн. грн.

- Завдання та плани визначені, всі сторони розуміють свої зобов’язання. Підкреслюю, ця робота має бути виконана без поспіху, ретельно та якісно, - окреслив пріоритети Олександр Пеклушенко.

Також очільник регіону відзначив, що завершення реконструкції обласного перинатального центру - серед стратегічних питань, які він завтра планує порушити в Києві.Управління у справі преси та інформації

Источник
Категория: news, Пульс города | Просмотров: 1405 | Добавил: Moderator
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Kiberbob   31 января 2014 17:32
Это с Вас еще мало "попросили". Видимо, наглеть пока что боятся.
0