Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Кількість дітей, які відвідують позашкільні гуртки та секції, збільшується

Кількість дітей, які відвідують позашкільні гуртки та секції, збільшується
В обласній державній адміністрації відбувся брифінг в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Віктора Захарчука з питань розвитку та функціонування системи позашкільної освіти в регіоні. Захід відбувся за участю стажиста на посаду директора Департаменту освіти і науки ОДА Яніни Овсієнко, яка близько 20 років керувала Малобілозерською естетичною гімназією «Дивосвіт».

За словами Віктора Захарчука, поточного року на фінансування заходів позашкільної освіти в обласному бюджеті передбачено 2 млн. грн. (торік 1,8 млн. грн.) Протягом року проведено ремонт у 24 позашкільних закладах, для 12-ти закуплено необхідну комп’ютерну техніку, методичну літературу, костюми, матеріали для гурткової роботи. Нині в області працює 62 позашкільних навчальних заклади і 20 дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Рівень охоплення дітей позашкільною освітою складає понад 74%.

- Завдання, яке перед нами ставить Президент України Віктор Янукович у соціальних ініціативах - охоплення позашкільною освітою не менше 70% дітей. Тільки в поточному році до позашкільної освіти в Запорізькій області залучено на три тисячі дітей більше, ніж торік, - повідомив Віктор Захарчук.

Також посадовець додав, що в останні роки кількість позашкільних закладів в області не зменшується, а навпаки – збільшується. Так, відкриті Малі академії наук у Василевському та Бердянську районах, а також в Енергодарі. Наступного року планується відкриття обласного позашкільного закладу «Мала академія наук».

Віктор Захарчук повідомив, що завтра, 20 листопада, в Києві відбудеться Всеукраїнський форум працівників позашкільної освіти, де представники кожного регіону прозвітують про роботу, проведену протягом Року дитячої творчості, проголошеного Президентом України.

Стажист на посаду директора Департаменту освіти і науки ОДА Яніна Овсієнко поінформувала журналістів про особливості роботи Малобілозерської естетичної гімназії «Дивосвіт», які знає досконально, оскільки створювала цей заклад.

- За роки існування закладу ми пережили шість реформ. Кожна з них була кроком до нових успіхів, - поділилась досвідом Яніна Овсієнко.

Також вона висловила переконання, що освітня політика та соціальні ініціативи Президента України виведуть систему освіти на якісно новий рівень.

Щодо дітей, які навчаються в гімназії, Яніна Овсієнко відзначила: «Обдарованими є всі діти, а завдання фахівців – виявити та розвити здібності, чим і займаються викладачі «Дивоствіту»». Також вона додала, що для себе вбачає одним зі стратегічних напрямків роботи на посаді директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації розвиток естетичних напрямків та позашкільної освіти в кожній школі Запорізького краю.

Источник
Категория: news, Пульс города | Просмотров: 1802 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.