Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Донецьким підприємствам з іноземними інвестиціями «автоматом» відшкодовано більше 50 млн. грн. ПДВ

Донецьким підприємствам з іноземними інвестиціями «автоматом» відшкодовано більше 50 млн. грн. ПДВ
Платникам податків з закордонними вкладеннями на початок грудня 2013 з бюджету надійшло приблизно 790 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2012 сума відшкодування збільшилася майже на 213 млн. грн.
Завдяки своїй зручності електронний механізм роботи швидко набуває популярності серед суб’єктів господарської діяльності. Зокрема це стосується вищезазначених підприємств з іноземними інвестиціями, котрі станом на перше грудня отримали в автоматичному режимі 51,3 млн. грн. податку на додану вартість.
Начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вадим Бондаренко зазначає: «Підприємства з іноземними інвестиціями є важливими для соціально-економічного розвитку регіону. Це запорука додаткових робочих місць і надходжень до місцевого бюджету. Своєчасне отримання гарантованої державою компенсації добре впливає на формування сприятливого інвестиційного клімату. Позитивна динаміка відшкодування ПДВ в автоматичному режимі свідчить про ефективність впровадженого Міністерством електронного сервісу».
Категория: blog | Просмотров: 2000 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.