Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Громадськість долучається до впровадження соціальних ініціатив Президента України

Громадськість долучається до впровадження соціальних ініціатив Президента України
Заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гамов взяв участь у розширеному засіданні президії Громадської ради при ОДА.

У ході засідання члени ради розглянули низку важливих питань, які стосуються розвитку та життєдіяльності регіону. Зокрема, Андрій Гамов поінформував про реалізацію соціальних ініціатив Глави держави в Запорізькій області.

- Президент України Віктор Янукович відстоює позицію, що без ефективної соціальної політики неможливе успішне проведення економічних реформ та євроінтеграція. Тому глибинне реформування соціальної сфери стало одним з основних положень програми на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», - зазначив представник обласної виконавчої влади.

За словами посадовця, якщо в 2012 році основна увага була приділена впровадженню нових підходів до оплати праці, податків, соціального страхування, пенсійного забезпечення, адресної соціальної підтримки найбільш нужденних груп населення, то в поточному – це розвиток дитячої творчості, масового дитячо-юнацького спорту, сімейних форм виховання, реформування системи охорони здоров'я тощо.

У рамках реформування системи охорони здоров'я, зокрема, екстреної швидкої допомоги, в області створено єдиний диспетчерський центр, а за кілька днів відчиняться двері обласного перинатального центру.

У 2012-2013 роках суттєво збільшена кількість соцпрацівників, упроваджується інститут дільничних соціальних інспекторів, що дозволяє вивести на більш високий рівень роботу з проблемними родинами. Також в області триває комплексна робота з легалізації зайнятості, створення нових робочих місць, поступового підвищення та перерахунку пенсійних виплат.

- Усе це - реальні результати, які вже сьогодні впливають на підвищення рівня життя запоріжців. Разом з тим, у цій сфері не можна зупинятися на досягнутому, поки остаточно не вирішені питання бідності, нерівності, обмежених можливостей, - зауважив Андрій Гамов.

Також посадовець додав, що попереду чекає робота над удосконаленням стандартів соціальних послуг, залучення в цей сектор інститутів громадянського суспільства, перехід від подолання проблемної ситуації за фактом до превентивної тактики.

Серед питань, які також були винесені на обговорення членів президії Громадської ради, – реалізація соціальних ініціатив Президента України щодо розвитку дошкільної освіти, дитячо-юнацької творчості, сімейних форм виховання, а також перехід до справедливої системи пенсійного забезпечення, соціального захисту ветеранів, пенсіонерів та інвалідів.
Категория: news, Пульс города | Просмотров: 2429 | Добавил: Тимченко
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Тарас   14 ноября 2013 09:05
Правильно, надо чтобы и люди принимали активное участие в решении важных социальных вопросов. У нас куча общ. организаций, у которых полно идей. Пусть приносят пользу области.
0

Безликий   14 ноября 2013 09:14
Соглашусь. Если активные представители громады (общественные организации) будут взаимодействовать с властью, то это принесет свои плоды. По себе знаю, что иногда какой-то важный проект просто не получает нужной огласки или финансирования и все останавливается. А так, можно помогать друг другу и работать вместе.
0