Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Мовне питання?

Мовне питання?
Намагання проросійських сил дестабілізувати політичну обстановку на півдні України щоразу зазнають невдач. Але вони вперто збурюють громадськість, ведучи нечесну й брудну інформаційну війну. У ній мовне питання – це той «троянський кінь», який постійно перебуває на їхньому озброєнні, бо мало хто розібрався в новому «Законі про мову», а те, що незрозуміле, завжди залишається в арсеналі провокацій.
Цього разу до так званих «утисків російської мови в Україні» доєдналась і мова болгарська. Напередодні матчу кваліфікації Ліги Європи «Заря» – ЦСКА, який має відбутись у Запоріжжі, футбольних фанатів попереджають, що в цьому місті розмовляти російською або болгарською мовами не можна, бо тут діє угрупування радикально настроєних українців, які загрожують розправою за таке «свавілля» на вулицях міста.
За час інформаційної гібридної війни вже ширилась маса чуток про фашистів-бандерівців, які творять безчинства в Запоріжжі, але всі вони провалились. Тепер випливло таке «актуальне мовне питання». Насправді воно в Запоріжжі зовсім інше. Більшість запоріжців, за «совєцькою» традицією, говорять якраз російською мовою, а українська, чи болгарська, чи будь-які інші мови на вулицях козацької столиці викликають інтерес, прихильність і бажання поспілкуватись. Тому ні етнічним росіянам, ні болгарам нічого боятися, а болгарські футбольні фанати сміливо можуть висловлювати свої емоції рідною мовою. У цьому їм можна тільки позаздрити, бо ніхто не зазіхає на їхнє право говорити в Болгарії чи деінде болгарською. Натомість в Україні проросійські настроєні політичні сили хочуть створення «руського міра», який насправді викличе суспільні колізії й дозволить реалізувати путінську геополітику. Сподіваємось, що молодому поколінню українців, позбавленому впливу тоталітарного суспільства, вдасться знівелювати всі провокації й говорити рідною (українською, болгарською, грецькою чи німецькою), розуміючи один одного.
Категория: news, Пульс города, Новороссия, Top News, Мир, Украина, Impotant, Говорят что | Просмотров: 6618 | Добавил: Tymchenko
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.